Faaliyetlere katılım:

Derneğimizin faaliyetlerinden haberdar olmak için e-mail adresinizi hYd haber grubuna ekleyebiliriz. Toplantılarımızı içeriğine bağlı olarak zaman zaman açık çağrı ya da isme davet göndererek duyuruyoruz. Faaliyetlerimiz hakkındaki en güncel bilgiyi @hYdturkiye Twitter hesabını ve yenilediğimiz web sitemizi takip ederek de alabilirsiniz.

(hYd haber grubuna katılmak için >> This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

Gönüllülük/Stajyerlik:

hYd olarak, derneğimizde çalışan ekibe gönüllü desteğini önemsiyoruz. Verimli bir çalışma planı yapabilmek için gönüllülerin/stajyerlerin en az 1 ay süreyle hafta içi 2-3 gün ofiste bulunmalarını bekliyoruz. Dernekte gönüllü çalışmak ya da staj yapmak isterseniz bize özgeçmişinizi, neden Helsinki Yurttaşlar Derneğinde gönüllü olmak istediğinizi ve haftada kaç gün/saatinizi ayırabileceğinizi yazdığınız bir e-mail göndermenizi rica ediyoruz. (E-mail adresi: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Derneğe üyelik:

Üyelikle ilgili koşullar tüzüğümüzün 6. maddesinde yer alıyor. "Üye olmak isteyenler, bir üyenin referansıyla dernek merkezine başvurarak üye giriş bildirimi doldurur. Yönetim Kurulu 30 gün içinde başvuruları karara bağlar ve sonucu yazıyla ilgiliye bildirir." 

 

Go to top